35PX1000MEFC10X20
RubyconRubycon
35PX1000MEFC10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35PX1000MEFC10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35PX1000MEFC10X20.pdf2.35PX1000MEFC10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35PX1000MEFC10X20
Part Number 35PX1000MEFC10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 308992 pcs Datový list 1.35PX1000MEFC10X20.pdf2.35PX1000MEFC10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 865mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.038A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1745
35PX1000MEFC10X20-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
35PK680MEFCT810X16
35PK680MEFCT810X16
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Na skladě: 281324 pcs
Stažení: 35PK680MEFCT810X16.pdf
RFQ
35PX220MEFC8X11.5
35PX220MEFC8X11.5
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Na skladě: 490003 pcs
Stažení: 35PX220MEFC8X11.5.pdf
RFQ
35PRM3
35PRM3
Výrobci: Conxall / Switchcraft
Popis: 3.5MM JACK, PANEL MOUNT, STEREO,
Stažení: 35PRM3.pdf
35PX100MEFC6.3X11
35PX100MEFC6.3X11
Popis: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Stažení: 35PX100MEFC6.3X11.pdf
35PX1000M10X20
35PX1000M10X20
Popis: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Stažení: 35PX1000M10X20.pdf
35PSB
35PSB
Výrobci: JKL Components Corporation
Popis: LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 35V
Stažení: 35PSB.pdf
35PM1
35PM1
Výrobci: Conxall / Switchcraft
Popis: CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT