35NSKV2R2M4X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35NSKV2R2M4X5.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35NSKV2R2M4X5.5.pdf2.35NSKV2R2M4X5.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35NSKV2R2M4X5.5
Part Number 35NSKV2R2M4X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 561176 pcs Datový list 1.35NSKV2R2M4X5.5.pdf2.35NSKV2R2M4X5.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série NSKV Ripple Current @ Low Frequency 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 12.6mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 2.2µF