35MU683MZ12012
RubyconRubycon
35MU683MZ12012 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35MU683MZ12012
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805
Datasheety: 35MU683MZ12012.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35MU683MZ12012
Part Number 35MU683MZ12012 Výrobce Rubycon
Popis CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 66092 pcs Datový list 35MU683MZ12012.pdf
Napìtí - DC 35V Napìtí - AC -
Tolerance ±20% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série PMLCAP®, MU
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Acrylic, Metallized
Detailní popis 0.068µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) kapacitní 0.068µF