35JGV4.7M4X6.1
RubyconRubycon
35JGV4.7M4X6.1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35JGV4.7M4X6.1
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35JGV4.7M4X6.1.pdf2.35JGV4.7M4X6.1.pdf3.35JGV4.7M4X6.1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35JGV4.7M4X6.1
Part Number 35JGV4.7M4X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série JGV Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 22.5mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 4.7µF