350USC1000MEFC35X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 350USC1000MEFC35X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
Datasheety: 1.350USC1000MEFC35X50.pdf2.350USC1000MEFC35X50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 350USC1000MEFC35X50
Part Number 350USC1000MEFC35X50 Výrobce Rubycon
Popis SNAP TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 14034 pcs Datový list 1.350USC1000MEFC35X50.pdf2.350USC1000MEFC35X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 3.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.04A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 1000µF