350MXR120M22X30
Přehled produktu
Part Number: 350MXR120M22X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
Datasheety: 1.350MXR120M22X30.pdf2.350MXR120M22X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 350MXR120M22X30
Part Number 350MXR120M22X30 Výrobce Rubycon
Popis SNAP TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41601 pcs Datový list 1.350MXR120M22X30.pdf2.350MXR120M22X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXR hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 120µF Aplikace General Purpose