350LSU10000MNB90X141
RubyconRubycon
350LSU10000MNB90X141 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 350LSU10000MNB90X141
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Datasheety: 1.350LSU10000MNB90X141.pdf2.350LSU10000MNB90X141.pdf3.350LSU10000MNB90X141.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 350LSU10000MNB90X141
Part Number 350LSU10000MNB90X141 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.543" Dia (90.00mm)
Série LSU Ripple Current @ Low Frequency 28.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 40.32A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména 1189-1937
350LSU10000M90X141
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.236" (31.40mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose