315VXR100MEFC22X30
Přehled produktu
Part Number: 315VXR100MEFC22X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP
Datasheety: 1.315VXR100MEFC22X30.pdf2.315VXR100MEFC22X30.pdf
  • Zpráva
Specifikace 315VXR100MEFC22X30
Part Number 315VXR100MEFC22X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 315V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21792 pcs Datový list 1.315VXR100MEFC22X30.pdf2.315VXR100MEFC22X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série VXR Ripple Current @ Low Frequency 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 966mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF