315MXC220MEFC30X25
Přehled produktu
Part Number: 315MXC220MEFC30X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Datasheety: 1.315MXC220MEFC30X25.pdf2.315MXC220MEFC30X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 315MXC220MEFC30X25
Part Number 315MXC220MEFC30X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31152 pcs Datový list 1.315MXC220MEFC30X25.pdf2.315MXC220MEFC30X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.456A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 220µF