2SZE150M1.4X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2SZE150M1.4X7.3
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Datasheety: 2SZE150M1.4X7.3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2SZE150M1.4X7.3
Part Number 2SZE150M1.4X7.3 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92842 pcs Datový list 2SZE150M1.4X7.3.pdf
Napětí - Jmenovitá 2V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série PC-CON, SZE
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 5 mOhm
Detailní popis 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF