25ZT33MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25ZT33MT15X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25ZT33MT15X11.pdf2.25ZT33MT15X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25ZT33MT15X11
Part Number 25ZT33MT15X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 484221 pcs Datový list 1.25ZT33MT15X11.pdf2.25ZT33MT15X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZT Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 250mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 400 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 125°C
kapacitní 33µF Aplikace General Purpose