25ZLK820M10X20
RubyconRubycon
25ZLK820M10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25ZLK820M10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25ZLK820M10X20.pdf2.25ZLK820M10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25ZLK820M10X20
Part Number 25ZLK820M10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 209834 pcs Datový list 1.25ZLK820M10X20.pdf2.25ZLK820M10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZLK Ripple Current @ Low Frequency 864mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.88A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 28 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose