25ZLK330M8X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25ZLK330M8X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25ZLK330M8X16.pdf2.25ZLK330M8X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25ZLK330M8X16
Part Number 25ZLK330M8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 378783 pcs Datový list 1.25ZLK330M8X16.pdf2.25ZLK330M8X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLK Ripple Current @ Low Frequency 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.05A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4067
25ZLK330M8X16-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 59 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF