25ZLH68MEFCT15X11
RubyconRubycon
25ZLH68MEFCT15X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25ZLH68MEFCT15X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25ZLH68MEFCT15X11.pdf2.25ZLH68MEFCT15X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25ZLH68MEFCT15X11
Part Number 25ZLH68MEFCT15X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1122436 pcs Datový list 1.25ZLH68MEFCT15X11.pdf2.25ZLH68MEFCT15X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 345mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 220 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose