25ZL680MEFC10X16
RubyconRubycon
25ZL680MEFC10X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25ZL680MEFC10X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.25ZL680MEFC10X16.pdf2.25ZL680MEFC10X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25ZL680MEFC10X16
Part Number 25ZL680MEFC10X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 278916 pcs Datový list 1.25ZL680MEFC10X16.pdf2.25ZL680MEFC10X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose