25YXJ100M5X11
RubyconRubycon
25YXJ100M5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25YXJ100M5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25YXJ100M5X11.pdf2.25YXJ100M5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25YXJ100M5X11
Part Number 25YXJ100M5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1611797 pcs Datový list 1.25YXJ100M5X11.pdf2.25YXJ100M5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXJ Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 250mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2237
25YXJ100M5X11-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 400 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF