25YXG680M10X20
RubyconRubycon
25YXG680M10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25YXG680M10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25YXG680M10X20.pdf2.25YXG680M10X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 25YXG680M10X20
Part Number 25YXG680M10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5110 pcs Datový list 1.25YXG680M10X20.pdf2.25YXG680M10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.4A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1240
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 46 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose