25USC47000MEFC35X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25USC47000MEFC35X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47000UF 20% 25V SNAP
Datasheety: 1.25USC47000MEFC35X50.pdf2.25USC47000MEFC35X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25USC47000MEFC35X50
Part Number 25USC47000MEFC35X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47000UF 20% 25V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14382 pcs Datový list 1.25USC47000MEFC35X50.pdf2.25USC47000MEFC35X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 8.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 9.545A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 47000µF