25USC10000MEFCSN25X25
RubyconRubycon
25USC10000MEFCSN25X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25USC10000MEFCSN25X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Datasheety: 1.25USC10000MEFCSN25X25.pdf2.25USC10000MEFCSN25X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25USC10000MEFCSN25X25
Part Number 25USC10000MEFCSN25X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 88787 pcs Datový list 1.25USC10000MEFCSN25X25.pdf2.25USC10000MEFCSN25X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 3.18A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.657A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2882
25USC10000MEFCSN25X25-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose