25TWL33MEFC6.3X7
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25TWL33MEFC6.3X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25TWL33MEFC6.3X7.pdf2.25TWL33MEFC6.3X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25TWL33MEFC6.3X7
Part Number 25TWL33MEFC6.3X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 984467 pcs Datový list 1.25TWL33MEFC6.3X7.pdf2.25TWL33MEFC6.3X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TWL Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 97.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 33µF