25TLV470M10X10.5
RubyconRubycon
25TLV470M10X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25TLV470M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Datasheety: 1.25TLV470M10X10.5.pdf2.25TLV470M10X10.5.pdf3.25TLV470M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25TLV470M10X10.5
Part Number 25TLV470M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série TLV Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 850mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2097-2
25TLV470M10X10.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 80 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF