25THV220M10X10.5
RubyconRubycon
25THV220M10X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25THV220M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Datasheety: 1.25THV220M10X10.5.pdf2.25THV220M10X10.5.pdf3.25THV220M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25THV220M10X10.5
Part Number 25THV220M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série THV Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 500mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 200 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C kapacitní 220µF