25SGV4.7M4X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25SGV4.7M4X6.1
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
Datasheety: 1.25SGV4.7M4X6.1.pdf2.25SGV4.7M4X6.1.pdf3.25SGV4.7M4X6.1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25SGV4.7M4X6.1
Part Number 25SGV4.7M4X6.1 Výrobce Rubycon
Popis SMD CAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série SGV hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 4.7µF Aplikace Automotive