25SEV100M8X6.5
RubyconRubycon
25SEV100M8X6.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25SEV100M8X6.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Datasheety: 1.25SEV100M8X6.5.pdf2.25SEV100M8X6.5.pdf3.25SEV100M8X6.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25SEV100M8X6.5
Part Number 25SEV100M8X6.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série SEV Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 192mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2427-6
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 100µF Aplikace Automotive