25RX30470M10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25RX30470M10X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25RX30470M10X16.pdf2.25RX30470M10X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25RX30470M10X16
Part Number 25RX30470M10X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 237958 pcs Datový list 1.25RX30470M10X16.pdf2.25RX30470M10X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série RX30 Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 800mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 100 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitní 470µF Aplikace Automotive