25PZA220M10X13
RubyconRubycon
25PZA220M10X13 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25PZA220M10X13
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Datasheety: 1.25PZA220M10X13.pdf2.25PZA220M10X13.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25PZA220M10X13
Part Number 25PZA220M10X13 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55777 pcs Datový list 1.25PZA220M10X13.pdf2.25PZA220M10X13.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série PZA
Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.8A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2137
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 26 mOhm Detailní popis 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace Automotive