25PHV100M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25PHV100M6.3X8
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Datasheety: 25PHV100M6.3X8.pdf
  • Zpráva
Specifikace 25PHV100M6.3X8
Part Number 25PHV100M6.3X8 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 58051 pcs Datový list 25PHV100M6.3X8.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Typ Hybrid
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PHV
Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.2A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-4295-1
Provozní teplota -55°C ~ 135°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 30 mOhm
Detailní popis 100µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 135°C kapacitní 100µF