25PEV100M6.3X8
RubyconRubycon
25PEV100M6.3X8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25PEV100M6.3X8
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Datasheety: 1.25PEV100M6.3X8.pdf2.25PEV100M6.3X8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25PEV100M6.3X8
Part Number 25PEV100M6.3X8 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77231 pcs Datový list 1.25PEV100M6.3X8.pdf2.25PEV100M6.3X8.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Typ Hybrid
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PEV
hodnocení AEC-Q200 Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-3799-6
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 30 mOhm Detailní popis 100µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace Automotive