25NXA33MEFC5X11
RubyconRubycon
25NXA33MEFC5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25NXA33MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25NXA33MEFC5X11.pdf2.25NXA33MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25NXA33MEFC5X11
Part Number 25NXA33MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 935488 pcs Datový list 1.25NXA33MEFC5X11.pdf2.25NXA33MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série NXA Ripple Current @ Low Frequency 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 73.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 33µF