25NA47MEFC6.3X11
RubyconRubycon
25NA47MEFC6.3X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25NA47MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25NA47MEFC6.3X11.pdf2.25NA47MEFC6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25NA47MEFC6.3X11
Part Number 25NA47MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 785111 pcs Datový list 1.25NA47MEFC6.3X11.pdf2.25NA47MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série NA Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 150mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 47µF