25MXC4700MEFC20X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25MXC4700MEFC20X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Datasheety: 1.25MXC4700MEFC20X25.pdf2.25MXC4700MEFC20X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 25MXC4700MEFC20X25
Part Number 25MXC4700MEFC20X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 59474 pcs Datový list 1.25MXC4700MEFC20X25.pdf2.25MXC4700MEFC20X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.8975A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 4700µF