25MU106MD15750
RubyconRubycon
25MU106MD15750 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25MU106MD15750
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
Datasheety: 25MU106MD15750.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25MU106MD15750
Part Number 25MU106MD15750 Výrobce Rubycon
Popis CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15423 pcs Datový list 25MU106MD15750.pdf
Napìtí - DC 25V Napìtí - AC -
Tolerance ±20% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série PMLCAP®, MU
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Ostatní jména 1189-2521-2
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 5 (48 Hours) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Acrylic, Metallized Detailní popis 10µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
kapacitní 10µF Aplikace DC Link, DC Filtering