250USC1000MEFCSN35X35
RubyconRubycon
250USC1000MEFCSN35X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250USC1000MEFCSN35X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Datasheety: 1.250USC1000MEFCSN35X35.pdf2.250USC1000MEFCSN35X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250USC1000MEFCSN35X35
Part Number 250USC1000MEFCSN35X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20261 pcs Datový list 1.250USC1000MEFCSN35X35.pdf2.250USC1000MEFCSN35X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 3.48A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.22A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 1000µF