250TXW27MEFC8X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250TXW27MEFC8X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
Datasheety: 1.250TXW27MEFC8X25.pdf2.250TXW27MEFC8X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250TXW27MEFC8X25
Part Number 250TXW27MEFC8X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106595 pcs Datový list 1.250TXW27MEFC8X25.pdf2.250TXW27MEFC8X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 420mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.083" (27.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 27µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 27µF