250PK2R2MEFC6.3X11
RubyconRubycon
250PK2R2MEFC6.3X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250PK2R2MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: 1.250PK2R2MEFC6.3X11.pdf2.250PK2R2MEFC6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250PK2R2MEFC6.3X11
Part Number 250PK2R2MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 894937 pcs Datový list 1.250PK2R2MEFC6.3X11.pdf2.250PK2R2MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série PK Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 45mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1203
250PK2R2MEFC63X11
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 2.2µF Aplikace General Purpose