250MXC560MEFCSN22X50
RubyconRubycon
250MXC560MEFCSN22X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250MXC560MEFCSN22X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Datasheety: 1.250MXC560MEFCSN22X50.pdf2.250MXC560MEFCSN22X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250MXC560MEFCSN22X50
Part Number 250MXC560MEFCSN22X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32112 pcs Datový list 1.250MXC560MEFCSN22X50.pdf2.250MXC560MEFCSN22X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.58A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF