250LEX5.6MEFC8X11.5
RubyconRubycon
250LEX5.6MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250LEX5.6MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5.6UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: 1.250LEX5.6MEFC8X11.5.pdf2.250LEX5.6MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250LEX5.6MEFC8X11.5
Part Number 250LEX5.6MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 5.6UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 486808 pcs Datový list 1.250LEX5.6MEFC8X11.5.pdf2.250LEX5.6MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série LEX Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 112mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2713
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 5.6µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitní 5.6µF Aplikace General Purpose