250CFX47M12.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250CFX47M12.5X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.250CFX47M12.5X20.pdf2.250CFX47M12.5X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 250CFX47M12.5X20
Part Number 250CFX47M12.5X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 159604 pcs Datový list 1.250CFX47M12.5X20.pdf2.250CFX47M12.5X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série CFX hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose