250CFX10MEFC10X16
RubyconRubycon
250CFX10MEFC10X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250CFX10MEFC10X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: 1.250CFX10MEFC10X16.pdf2.250CFX10MEFC10X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250CFX10MEFC10X16
Part Number 250CFX10MEFC10X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 302976 pcs Datový list 1.250CFX10MEFC10X16.pdf2.250CFX10MEFC10X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série CFX Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 300mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2217
250CFX10MEFC10X16-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose