250BXC22MEFCT810X16
RubyconRubycon
250BXC22MEFCT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250BXC22MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: 1.250BXC22MEFCT810X16.pdf2.250BXC22MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250BXC22MEFCT810X16
Part Number 250BXC22MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 199803 pcs Datový list 1.250BXC22MEFCT810X16.pdf2.250BXC22MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série BXC Ripple Current @ Low Frequency 188mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 470mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4160-1
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose