220MXC470MEFCSN25X30
RubyconRubycon
220MXC470MEFCSN25X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 220MXC470MEFCSN25X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Datasheety: 1.220MXC470MEFCSN25X30.pdf2.220MXC470MEFCSN25X30.pdf
  • Zpráva
Specifikace 220MXC470MEFCSN25X30
Part Number 220MXC470MEFCSN25X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 34047 pcs Datový list 1.220MXC470MEFCSN25X30.pdf2.220MXC470MEFCSN25X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 220V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.54A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.31A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF