200VXW330M16X40
Přehled produktu
Part Number: 200VXW330M16X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.200VXW330M16X40.pdf2.200VXW330M16X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200VXW330M16X40
Part Number 200VXW330M16X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 42605 pcs Datový list 1.200VXW330M16X40.pdf2.200VXW330M16X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série VXW Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.54A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose