200VXR220MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200VXR220MEFC22X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200VXR220MEFC22X25.pdf2.200VXR220MEFC22X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200VXR220MEFC22X25
Part Number 200VXR220MEFC22X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 53547 pcs Datový list 1.200VXR220MEFC22X25.pdf2.200VXR220MEFC22X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série VXR Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.5A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 220µF