200VXH560MEFC22X35
Přehled produktu
Part Number: 200VXH560MEFC22X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200VXH560MEFC22X35.pdf2.200VXH560MEFC22X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200VXH560MEFC22X35
Part Number 200VXH560MEFC22X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35165 pcs Datový list 1.200VXH560MEFC22X35.pdf2.200VXH560MEFC22X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série VXH Ripple Current @ Low Frequency 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.925A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 560µF