200VXG270MEFC22X25
Přehled produktu
Part Number: 200VXG270MEFC22X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200VXG270MEFC22X25.pdf2.200VXG270MEFC22X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200VXG270MEFC22X25
Part Number 200VXG270MEFC22X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 38366 pcs Datový list 1.200VXG270MEFC22X25.pdf2.200VXG270MEFC22X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.31A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.965A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF