200USG560MEFCSN25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200USG560MEFCSN25X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200USG560MEFCSN25X25.pdf2.200USG560MEFCSN25X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200USG560MEFCSN25X25
Part Number 200USG560MEFCSN25X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38670 pcs Datový list 1.200USG560MEFCSN25X25.pdf2.200USG560MEFCSN25X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USG Ripple Current @ Low Frequency 2.43A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.645A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-3882
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose