200USG2200MEFCSN30X50
RubyconRubycon
200USG2200MEFCSN30X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200USG2200MEFCSN30X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200USG2200MEFCSN30X50.pdf2.200USG2200MEFCSN30X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200USG2200MEFCSN30X50
Part Number 200USG2200MEFCSN30X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25986 pcs Datový list 1.200USG2200MEFCSN30X50.pdf2.200USG2200MEFCSN30X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série USG Ripple Current @ Low Frequency 4.92A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 7.38A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-3878
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 2200µF Aplikace General Purpose