200TXW33MEFC6.3X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200TXW33MEFC6.3X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
Datasheety: 1.200TXW33MEFC6.3X40.pdf2.200TXW33MEFC6.3X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200TXW33MEFC6.3X40
Part Number 200TXW33MEFC6.3X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 124029 pcs Datový list 1.200TXW33MEFC6.3X40.pdf2.200TXW33MEFC6.3X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TXW hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. -
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapacitní 33µF