200TXW220MEFC16X30
RubyconRubycon
200TXW220MEFC16X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200TXW220MEFC16X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.200TXW220MEFC16X30.pdf2.200TXW220MEFC16X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200TXW220MEFC16X30
Part Number 200TXW220MEFC16X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78428 pcs Datový list 1.200TXW220MEFC16X30.pdf2.200TXW220MEFC16X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.41A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1194
200TXW220MEFCEFR16X30
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose