200SXC82MEFCSN20X20
Přehled produktu
Part Number: 200SXC82MEFCSN20X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200SXC82MEFCSN20X20.pdf2.200SXC82MEFCSN20X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200SXC82MEFCSN20X20
Part Number 200SXC82MEFCSN20X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82421 pcs Datový list 1.200SXC82MEFCSN20X20.pdf2.200SXC82MEFCSN20X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série SXC Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 82µF Aplikace General Purpose